Przeskocz do treści

To coś więcej niż sport!

sakwy roweroweJazda na rowerze jest chyba tym, co miał okazję uprawiać każdy z nas, jeśli tylko zdrowie mu na to pozwoliło. Skąd wynika ten fakt? Jazda na rowerze jest bowiem sportem, który jest bardzo ekonomiczny, nie wymaga on od nas nie wiadomo jak dużych umiejętności, czy przygotowania do uprawiania tego sportu jest również świetnym sposobem na to, żeby móc przemieszczać się po zatłoczonym mieście.

Co powinien mieć rower?

Nasz rower powinien posiadać jednak kilka rzeczy, które sprawią, że jazda na nim będzie nie tylko świetnym środkiem transportu, czy też idealnym sposobem na wypoczynek, ale będzie sprawiać nam przyjemność i będzie dla nas wygodna. Podstawową są błotniki rowerowe. Nie mamy bowiem wpływu na to jaka pogoda będzie panować na zewnątrz, ani nie możemy ograniczać się tylko do jazdy, kiedy pogoda jest dobra. Co zrobić, kiedy mamy sporo drobnych rzeczy i nie mamy, gdzie ich wsadzić? W takim wypadku z pomocą przychodzą nam sakwy rowerowe. To w nich możemy ukryć drobne rzeczy, które mamy przy sobie.

Bezpieczeństwo jest bardzo ważne!

Ludzie często zapominają o tym jak dużą rolę odgrywają kaski rowerowe. To one są gwarantem tego, że nasza głowa przy upadku z roweru będzie zabezpieczona i zwiększają szanse na to, że w razie wypadku nasze szanse na zachowanie zdrowia a nawet życia mocno wzrosną. Pamiętajmy o kasku rowerowym zawsze, kiedy wybieramy się w podróż, czy to długą, czy krótką.